Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Zawrocie-Nowiny - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. 11 Listopada

Kołaki Kościelne(Zawrocie-Nowiny + 15 km)

127 500 zł1 500 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, sprzedam działki rolno-budowlane o pow. 1300-1700m2 w Kołakach Kościelnych woj. Podlaskie. Nieruchomości maja wydane warunki zabudowy jednorodzinnej z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Łapy(Zawrocie-Nowiny + 25 km)

159 000 zł881 m² 180,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, pow. 881 m 2 , miejscowość Łapy, gmina Łapy, powiat białostocki, województwo podlaskie. obowiązujący miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Dąbrowa-Łazy

Dąbrowa-Łazy(Zawrocie-Nowiny + 13 km)

42 500 zł8 340 m² 5,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*2 Działki Leśne*8430 m2 Na sprzedaż 2 działki leśne w powiecie wysokomazowieckim. 1)działka o powierzchni 0.0650ha -las sosna ok 70-letnia Dojazd drogą utwardzoną klasoużytki ; Ls-V.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Dąbrówka Kościelna(Zawrocie-Nowiny + 10 km)

210 000 zł3 929 m² 53,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam piękną działkę budowlaną położoną w Dąbrówce Kościelnej gmina Szepietowo powiat wysokomazowiecki Działka mieści się w pięknej, zielonej, cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Krusze-Łubnice

Krusze-Łubnice(Zawrocie-Nowiny + 19 km)

160 000 zł8 681 m² 18,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**działka rolna** Zapraszamy na prezentację działki położonej w miejscowości Krusze-Łubnice. Działka rolna o powierzchni wynoszącej około 8681m2. Klasa ziemi na tej działce to przewaga IV.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mierosławskiego

Łapy(Zawrocie-Nowiny + 25 km)

219 000 zł1 215 m² 180,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

******doskonała oferta działki budowlanej****** Polecamy doskonale zlokalizowaną nieruchomość stanowiącą działkę budowlaną położoną w Łapach przy ulicy Mierosławskiego (nowa ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Poświętne

Poświętne(Zawrocie-Nowiny + 20 km)

110 500 zł1 300 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy Państwa na prezentację działki znajdującej się w miejscowości Poświętne. Nieruchomość o powierzchni 1300 m2 ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 53.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mierosławskiego

Łapy(Zawrocie-Nowiny + 25 km)

220 000 zł1 216 m² 180,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Stypułki-Święchy

Stypułki-Święchy(Zawrocie-Nowiny + 15 km)

120 000 zł7 913 m² 15,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Duża działka niedaleko rzeki ślina Zapraszamy na prezentację działki rolnej, zadrzewionej, położonej w miejscowości Stypułki-Święchy(gm. Kobylin-Borzymy). Jeśli szukasz ciszy, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Łapy

Łapy(Zawrocie-Nowiny + 25 km)

49 900 zł300 m² 163,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy zadbaną działkę rekreacyjną o powierzchni 300 m , położoną na terenie rod w Łapach, w otulinie Narwiańskiego Parku Narodowego. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Zawrocie-Nowiny

Zawrocie-Nowiny,podlaskie

200 000 zł1 460 m² 136,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane w miejscowości Zawrocie Nowiny, każda o powierzchni ok. 1460m2 w odległości 1-1, 5 km od miasta Wysokie Mazowieckie. Działki znajdują się na nowo powstającym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij